Про мене

Життя багатьох людей ділиться на два періоди — до і після появи дітей. Думаю, всіх майбутніх батьків переслідують страхи ось цього другого життя, які важко назвати безпідставними. Але все ж більшість з нас розуміє, що з часом на місце колишньої безтурботності приходить якесь нереальне та всеохоплююче почуття любові. А ще… Діти мотивують нас рости разом з ними та виправдовувати їх безумовну любов.

Одного разу я усвідомила, що декрет — це унікальна можливість зробити паузу та озирнутися назад. Подумати про те, чим ти займалася, як і, власне, навіщо. Проаналізувати все це та, можливо, почати з чистого аркуша. Хтось знаходить себе в дітях, дехто шукає нові хобі, я, наприклад, створила спільноту мультибатьків “CheTwins” та завела цей блог.

Тут є пости про мою родину. Розділ «Для Рисят» я вирішила створити для своїх фантастичних діток. Дуже хочу, щоб колись вони прочитали всі ці історії та відчули, як сильно я їх люблю! Ну або просто посміялися над мамою-старовіркою. «Проєкт «Ми» чи «Я і Я» — ця рубрика про всі зустрічі, які ми організували упродовж 2017 року за спонсорської та грантової підтримки декількох донорів. У розділ «Для мультибатьків» потрапляє абсолютно вся інформація про заходи, організовані батьками двійнят та трійнят Чернігівщини. Найбільшим нашим досягненням за останні роки став традиційний міський фестиваль, який ми організували до Дня двійні. Про його підготовку та перебіг також можна почитати в цьому блозі.

Додам лише, що над #CheTwinsFest усі ці роки працювала велика команда мультимам Чернігова. І це просто космічне задоволення спостерігати за їх роботою, вогнем в очах і навіть азартом. Багато дівчат відкрили в собі якості відмінних громадських діячок і менеджерок, деякі стали зірками місцевих медіа, хтось просто кайфує від такого активного материнства. Спостерігаючи за ними, я знову переконуюся, що для сімейного добробуту потрібно всього одне — щаслива та самореалізована мама. А коли потреби та цілі мами стоять в пріоритеті у всіх членів сім’ї, тоді щасливі всі. І діти в першу чергу!

Мене звати Оля Рись, і це проект мами фантастичних близнюків Богдана та Дем’яна. Будемо знайомі!