Для Рисят

Чому важливо вірити в дива?

Наприкінці 2018 року мені спало на думку, що за рік Рисята більш свідомо будуть ставитися до новорічно-різдвяних свят. І саме тоді я відчула, наскільки важливо змістити акцент із умовно споживацького ставлення до цього періоду та показати, що вони і самі можуть підготувати особливий подарунок та здійснити чиюсь мрію.

Приблизно півроку тому ми з директоркою навчально-реабілітаційного центру та моєю одвічною партнеркою обговорювали формат цієї ідеї, а з друзями з «Пароварка PR» дискутували з приводу її доцільності та реалістичності.

Декілька місяців тому 16 партнерів погодились нас підтримати у різний спосіб, і майже 150 родин, які виховують особливу дитину, передали нам в роботу свої особисті дані.

1 грудня почав працювати сайт www.duvo.cn.ua, а разом із ним ми з друзями та партнерами запустили проєкт “Диво — це я”, який покликаний показати, що дива живуть в нас, бо творяться нашими руками. Його суть в тому, аби сім’ї з нормотиповими дітками потоваришували з родинами, які виховують особливу дитину. І заодно — обмінялися подарунками в цей дивовижний період.

На початок 2020 року ми з друзями відправили 147 листів на залишені і-мейли про діток з реабілітаційного центру. Завдяки ним відбулося понад 100 теплих зустрічей, а головне — здійснилася неймовірна кількість дитячих мрій не тільки про подарунок, а і про дружбу. Мені відомі історії, як люди надсилали подарунки не тільки з прилеглих регіонів України, а і з Кіпру та США. Я знаю, що одній з учасниць надсилали подарунок з Уралу, а його придбання стало можливе шляхом краудфандінгу. Мої нові, однак надзвичайні партнери з кафе «Цапа» розповідали неймовірні історії про те, якими теплими були ці зустрічі. І я точно знаю, що деякі родини й досі підтримують зв’язок та товаришують…

Я така щаслива усвідомлювати це все… Попри те, що ще в грудні я планувала написати тут текст під назвою «Як ми просрали дивовижний проєкт». Бо на етапі запуску факапи траплялися просто щодня!

І наостанок…

Чому важливо вірити в дива? Бо це, як повірити в себе. Бо наші вчинки та дії для когось можуть стати дивом. Бо дива — це і є ми. Саме про це наш проєкт!

Ми в «Пароварка PR» вдячні нашим дивовижним партнерам:

«SendPulse» за технічне втілення нашої ідеї та терпіння. До речі, партнера ми здобули на завдяки особистим зв’язкам. 🙂 Тато Рись навіть не знав, що його колеги погодились підримати нас.

Кафе «Цапа» за те, що ці зустрічі були неймовірно теплими та затишними. Окреме спасибі за щиру гостинність та щедрі подарунки для діток.

Відправлємо + в карму моїм улюбленим «Нафаня look», «Librarium» та «ВіВат, канцелярія», які надавали дивовижні знижки на товари, завдяки яким здійснювалися мрії. А моїм колегам з парку розваг «Планета» та партнерам з медичного центру “СімМед” за дискаунти на свої послуги для учасників проєкту.

Обіймаємо кожного нашого партнера, який підтримав ідею інформаційно та своєю участю, а також щиро повірив у дива: Приватна мовна школаДитячий садок Монтессорі «NIDO», Центр детского развития “Дочки-Сыночки”Кейтеринговая компания “Банда Вкуса”Приватна школа “МудрАнгелики”.

«Комфортне Батьківство. Чернігів.», «ПіК: події і коментарі – pik.cn.ua», «SVOBODA.FM» та «Gorod.cn.ua», дякуємо за те, що нас було чутно онлайн.

Ми обов’язково повторимо дивовижний проєкт у 2020 році. І як говорить класик та одночасно мій улюблений політик: «Не перемикайтесь». 🙂

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.