Для Рисят

Відпочинок з дітьми VS без них

Цьогоріч я таки повірила, що відпустку з дітьми можна назвати відпочинком. Звісно, для цього мають зійтися зорі, аби діти були здорові, у гуморі та відносно легко перенесли дорогу… Але, врешті, це цілком реальна історія. На противагу ж розміреному відпочинку родини-тюленів, цей рік також нам подарував можливості відкривати світ активно самим. Тому цей текст про + та – кожного з цих відпочинків.

Коли їдеш з дітьми.

Плюси.

+ Спільний час.

Разом копирсатися у піску, стріляти з водних пістолетів, мастити одне одному спини кремом і багато іншого… Кайф.

+ Денний сон.

Діти засипають — прокидається “мафія”. По черзі купатися, читати, валяти дурня і навіть спати. Просто висипатися. І все це без жодних домашніх справ та робочих дзвінків… Кайф.

+ Дитячий захват.

Можна пірнати, збирати камінчики, вовтузитися в піску. Можна майже все та в будь-який час. І все це під соусом дитячого сміху та пустощів… Кайф.

+ Оздоровлення дітей.

Цим пунктом відправляю + в карму тій частині себе, яка прагне ідеалу… Кайф.

Мінуси.

– Дорога.

Дальні дистанції самі по собі виклик. З маленькими дітьми вони в будь-який момент можуть перетворитися на справжній подвиг.

– Мала мобільність.

Відпустка біля моря на обмеженій території та в адаптованій для дітей місцевості — це, дійсно, відпочинок. Крок вправо-вліво перетворюється час від часу на випробування.

– Непередбачуваність ситуації.

Діти можуть захворіти напередодні або під час поїздки (ми це вже проходили), просто погано себе почувати або банально не захотіти їхати. Ну так буває… Весь рік мріяли про море, а за день до виїзду зірки стали так, що бажання пропало. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли їдеш без дітей.

Плюси.

+ Свобода вибору.

Щоденні прогулянки/екскурсії/гастродослідження містом по 10-12 годин. Це коли проходиш за добу стільки, що ноги ввечері горять. Кайф…

+ Дорослий відпочинок.

Наявність дитячого меню — необов’язкова складова вашого гастротуру. Але наявність у закладі неординарних страв та кріпких напоїв бажана. Кайф…

+ Наполеонівські плани.

Є бажання та можливість побачити та дослідити якомога більше. Кайф…

+ Можливість скучити.

Почуття, які виникають під час зустрічі з дітьми після недовгої розлуки, просто неповторні. Знову зануритися в їх пухнасту щічку — який же це кайф…

Мінуси.

– Страх.

Панічні атаки напередодні відльоту: а як вони будуть без мене, а може батькам буде складно,  а що якщо по проектам завал…

– Підтягування хвостів.

Відлітати необхідно з чистою совістю, адже який же це відпочинок? Однак сам процес очищення — справа нелегка як в робочих, так і в домашніх питаннях.

– Фізичне виснаження.

Так-так… Поряд із емоційними зарядом живе неабияка фізична втома, оскільки ходити доводиться нетипово багато. І повертаєшся ти стомленим, але таки відпочившим 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S.: Цей текст про любов до родини та життя, попри будь-які складнощі. Вірю, що наші дітки виростуть допитливими та закоханими в цей світ людьми. Якими і є їх батьки.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.