Про мультибатьківство

Пересічна історія про видатне

Мінімум три публічних виступи я запланувала здійснити цьогоріч. Задача не дуже амбіційна, зате реалістична. І ось, завдячуючи форуму «Успішна мама», я — в плані. Попри важку ніч з хворим котиком Б, хвилювання, яке періодично блокувало дихання, та язик, який просто присихав до піднебіння, це таки відбулося, а перший у житті спіч перед аудиторією 300+ став неймовірно цінним досвідом. Однак найголовнішою цінністю було те, що в залі я була далеко не єдиною мамою двійнят. 

Я обожнюю відкривати для себе історії успішних людей. І цього разу мені здалося гарною та нестандартною ідеєю поділитися деякими під час виступу. Серед видатних жінок, про яких кортіло говорити були: перша афроамериканська леді Мішель Обама, дослідниця Марія Кюрі та письменниця Астрід Ліндгрен. Знайомлячись з ними, я із задоволенням смакувала їх слідами в історії, а згодом максимально смачно намагалася подати їх окремі біографічні витримки на форумі. Із основних меседжів сформулювала таке:

  • сміливо мрійте та перетворюєйте свої мрії в цілі
  • делегуйте по максимуму
  • шукайте видатні ідеї для свого хобі або справи

А ще цією доповіддю мені хотілося підкреслити цінність проекту СheTwins. Бо він не тільки про і для наших дітей, але і про дружбу та підтримку. Так, на головному фото п’ять мультимам, однак в залі нас було більше.

І ось тепер, згадуючи форум, я відчуваю, наскільки іншим все стало після народження хлопчиків. Адже колись у нашому оточенні батьків двійнят не було зовсім. Але з Рисятами в наше життя почали приходити такі ж самі батьки, як і ми. Ми знайомились просто на прогулянці, на просторах інтернету і навіть випадковим чином. Так, наприклад, в один прекрасний день у нас за стінкою оселилася молода родина з дівчатами-двійнятами нашого віку. А потім час показав, що з деякими мультиродинами нас об’єднують навіть родинні зв’язки.

Нині ми друзі та колеги по СheTwinsFest, які підтримують одне одного. І для мене це видатна річ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.