Для мультибатьків

Бекстейдж-спогади про CheTwinsFest

Мені подобається думати про CheTwinsFest, як про маленьке життя. Зі своїми клопотами та радостями, падіннями та перемогами, дуже різними ситуаціями та героями. Це коли тобі здавалося, що народила одразу двох дітей, а з часом виявилося, що їх троє… І це третє маля — ще одне життя. Мені важко оформити в текст свою любов до цього проекту та до людей, які його допомагають робити, але це точно сильне ірраціональне почуття. Щоразу згадую про наш фестиваль та рекорди з невимовною вдячністю до команди, і мені дуже кортить цими спогадами поділитися саме зараз… Бо нині ми ВЖЕ плануємо CheTwinsFest 2019.

Без команди — нікуди

Найголовніше в будь-якому проекті — люди. Ідея нічого не варта, якщо немає людей, які в неї повірять. Однак в нашому проекті це не єдина цінність, адже організатори CheTwinsFest — волонтери з числа батьків двійнят. Саме вони шукали та домовлялися з партнерами та спонсорами, відповідали за їх локації, організовували фотосесії та допомагали зробити деталі інформаційної кампанії та самого свята більш стильними, цікавими та свіжими. А ще… Ще ми довіряли один одному та намагалися не втручатися в зону відповідальності кожного.

Я таки працювала 🙂

Від виникнення самої ідеї та її реалізації — непростий шлях… Бо навіть якщо тобі довіряють, команду все одно необхідно переконати, що задум цілком реальний, а його виконання не буде тривіальним (хоч ти сама в цьому невпевнена). Це важливо і тому, що саме ти формуєш баланс інтересів та побажань навколо ідеї та маєш врахувати все та кожного. А ще — у випадку, коли команда бере на себе операційні моменти, ти маєш взяти всю відповідальність за результат на себе, аби люди підходили до своєї справи впевнено та творчо. Тому я таки працювала, зациклюючи на собі ключові рішення та антикризовий менеджмент. Попри те, що я досі не знаю, як відповісти на питання: «А якщо дощ?», «А якщо ніхто не прийде, бо сезон відпусток?», «А якщо ми не зробимо рекорд?», — основною моєю роботою була відповідальність.

Боятися щось робити — не круто

У 2018 році ми замахнулися на два рекорди та збільшили кількість партнерів майже вдвічі порівняно з 2017. Враховуючи досвід проведення першого фесту, наш план з його організації здавався нескладним. Здавався допоки справа не дійшла до реалізації… Ми змінювали макети з різних причин і для ряду партнерів до десятка разів. Наша дизайнерка (дуже виважена та спокійна людина, до слова) в якийсь момент просто перестала реагувати на мої прохання та відповідала на них мовчазним та лютим поглядом. За тиждень до свята від деяких партнерів поступали пропозиції з перенесення дати, а ще я довбала головою об стіл щоразу, коли перевіряла прогноз погоди та бачила крапельки на хмаринці. Впевненості, до слова, ні в чому не було. Однак і страху теж.

Чому потрібен replay?

Вам знайоме відчуття, що робиш щось правильне? Це не про роботу, заробіток та побут. Це про щось незбагненно звабливе та безкорисно мотивуюче. Я сподіваюся, що відоме… І я безмежно рада, бо це “щось” — про і для моїх дітей. Це “щось” — CheTwinsFest.

Багато згадок та спогадів про фест 2018 тут.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.