Для мультибатьків

#CheTwinsFest відбудеться знову! ВДРУГЕ!

“День подвійної радості” або #CheTwinsFest – традиційний сімейний фестиваль, організований мультибатьками Чернігова для всіх родин міста! 
Хто ми? Батьки двійнят і трійнят, яким не сидиться на місці. Нас багато – і в цьому наша сила!

Чого ми хочемо? Аби про наше місто говорила вся країна! Саме тому 5 серпня о 10:00 у Сквері імені Богдана Хмельницького відбудеться парад двійнят і трійнят різного віку. Після нього ми плануємо обрати наймолодшу та найстаршу пару двійнят, аби встановити рекорд під назвою “Найбільша різниця у віці між двома парами двійнят”. У цьому нам допоможуть експерти “Національного Реєстру Рекордів”. Також ми дуже хочемо зафіксувати обласний рекорд присутності двійнят на одній локації. Сподіваємося, мультиродини Чернігівщини нам у цьому допоможуть!

Нагадуємо, що після встановлення рекордів завдяки нашим партнерам розпочнеться справжнє свято! Упродовж усього фестивалю працюватимуть локації для всіх родин міста! Крім того, бажаючі зможуть взяти участь у конкурсі на найпопулярніше сімейне фото від наших партнерів – Дитячого простору “Нафаня”.

Більше деталей про фестиваль двійнят тут.

Ну і невеличка формальність від нас 🙂 – свято організоване за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.