Проект "Ми" чи "Я і Я"

“Ми” чи “Я і Я” – історія одного проекту

2017 був крутим! У тому числі і тому, що упродовж нього купа класних людей реалізували грантовий проект “Ми” чи “Я і Я” для CheTwins! Проект був про спільне дозвілля, задоволення від спілкування, продукування ідей, сімейні цінності та взаємодопомогу. Фінансово його підтримали Британська Рада за програмою “Активні громадяни” та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Формат був простим – це цикл зустрічей на дуже вузькі теми, близькі батькам, які доглядають та виховують одразу декількох діток. Наприкінці ж заходи робилися для більш широкої аудиторії, а ми почали позиціонувати їх, як подарунок від мультибатьків Чернігова для всіх молодих батьків!

Ці тусовки проходили щомісячно в Центрі розвитку “Орігамі” за модерації Ірина Сенченко та Жанни Шикунець. Зустрічі були child-friendly – під час кожної з них педагоги Центр розвитку “Янголятко” організовували дозвілля діток, які приходили на них разом з батьками. Медіа-супровід проекту здійснював Медіа-центр “Моє місто”, Громадське.CN та проект “Чернігівський монітор”.

В цілому, він був для батьків та про дітей, і врешті завдяки певній синергії ідей та активності самих учасників зустрічей, став майданчиком та поштовхом для проведення #CheTwinsFest у 2017 році.

Ми провели 7 цікавих зустрічей для близько 200 учасників. Зібрали 5440 грн., які напередодні новорічних свят віддали родині Яковенко, які виховують двійнят з діагнозам ДЦП. Ми дружимо та вже плануємо проекти на 2018 рік.

Я дуже пишаюся малюком #CheTwins. Він глибокий, змістовний та з доданою вартістю. Таких не так багато.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.