Проект "Ми" чи "Я і Я"

Кому потрібні ідеальні батьки? АНОНС

Мені дуже хочеться бути успішною мамою. Я вірю, що прийде час і мої діти будуть розділяти мої інтереси та цікавитися проектами, які робляться, перш за все, заради них. Але успіх мами в цьому плані автоматично зменшує кількість особистих годин, вкладених в дітей, та збільшує коефіцієнт втоми.

Мені дуже хочеться бути красивою мамою. Бути стрункою дівчиною, яка встигає відвідувати спортзал, не забуває за будь-яких обставин наносити макіяж, а ще знаходить час на всі пропозиції бьюті-індустрії. Я вірю, що прийде час і мої діти пишатимуться своєю гарною мамою, але краса мами в цьому плані автоматично зменшує кількість особистих годин, вкладених в дітей.

Мені дуже хочеться бути мудрою мамою. Але я не можу похизуватися стресостійкістю, тому, коли зовсім “підперло”, мені швидко треба занурюватися в якийсь проект з головою. А це, як відомо, зменшує кількість особистих годин, вкладених в дітей.

Мені дуже хочеться бути ідеальною мамою, але я просто не встигаю. “Кому потрібні ідеальні батьки?” – тема нашої наступної зустрічі в Центрі розвитку “Орігамі” з психологом Інною Чистенко та медіа-експертом Іриною Сенченко. П’ятниця, 10 листопада, 18.30! Давайте зустрінемось, якщо вам також здається, що ви нічого не встигаєте!

Захід організовано в рамках проекту «Ми» чи «Я і Я», який став можливим за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine, а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Участь за попередньої реєстрації – 80 грн (для всієї родини). Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність. Реєстрація живе тут: www.bit.ly/chetwins. Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка від партнерів.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко».
Інформаційні партнери: Громадське.CN, Raskachaem. Чернігів, Медіа-центр «Моє місто», проект “Чернігівський монітор”.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.