Проект "Ми" чи "Я і Я"

“Ранній розвиток для двох” – рівняння з декількома невідомими

Я дещо з осторогою ставлюся до раннього розвитку. З одного боку, мені здається, що дитину не слід перевантажувати невідповідними її віку активностями. Але з іншого, це все ж таки елемент соціалізації та спільного проводження часу з малям. Однак, коли ти мама двійні, невідомих у такому рівнянні стає на порядок більше. Запрошую знайти рішення цієї задачі 9 вересня, в суботу, о 16.00 в Центрі розвитку «Орігамі». Тему зустрічі «Ранній розвиток для двох».

Ми зробили невелику паузу після організації Дня подвійної радості, який відбувся в нашому парку та був приурочений Дню двійні, трошки перезавантажилися та вже готові знову збирати наші мультибатьківські тусовки в рамках проекту «Ми» чи «Я і Я», який став можливим за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine, а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської рад.

Цього разу у нас багато спеціальних гостей, але цей виклик нам не страшний, бо маємо чудового професійного модератора – Ірочку Сенченко. Ви 100% почуєте про всі заявлені гуртки раннього розвитку з уст їх керівників, а також матимете можливість взяти участь у дискусії стосовно раннього розвитку двійняток.

Участь за попередньої реєстрації, – 80 грн (для всієї родини). Реєстрація живе за посиланням: www.bit.ly/chetwins. Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність. Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка від партнерів.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко».

Інформаційні партнери: Громадське.CN, Raskachaem. Чернигів, Медіа-центр «Моє місто», проект “Чернігівський монітор”.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.