Проект "Ми" чи "Я і Я"

Чому нас дратують поради незнайомців?

“Чому нас дратують поради незнайомців?”, – так звучало питання, на яке ми шукали відповідь наприкінці червня в Центрі розвитку “Орігамі”. З наболілим розібратися нам допомагала психолог Жанна Шикунець, а викладачі Центру розвитку “Янголятко” в цей час організували для наших діток прекрасне дозвілля.

Мене досі дратують безтактні репліки та недоречні коментарі незнайомців в сторону моїх дітей та у мій “мамський бік”, але принаймні зараз я розумію, яку роль граю. Я про відомий трикутник Карпмана, входячи в який я стаю “агресором”. Іноді, до речі, я перебираю на себе роль “жертви”, а в ну дуже виключних випадках (особливо у стосунках з татом Рись та маленькими) я “рятівник”. За словами нашої модераторки, це перший крок дорогою до екологічної реакції на увагу з боку оточуючих. Якщо вас “увімкнув” мій досвід, на цьому відео все необхідне від партнерів проекту Громадське.CN.

Хочу лише нагадати, що “СТОП роздратуванню. Чому нас дратують поради?” – це черговий захід у рамках проекту “Ми” чи “Я і Я” за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine,  а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської рад.

Ну і звісно фото від Raskachaem. Чернигів:

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.