Проект "Ми" чи "Я і Я"

Ми і люди – як не реагувати на дивні репліки

Я обожнюю давати поради, однак після народження Рисят почала їх максимально дозувати. Думаю, більшості батькам зрозуміло чому. Мене просто виводять з рівноваги недоречні репліки перехожих, і я не дуже хочу на них сходити. Тому і з’явилася ідея розібратися з тим, чому нас зачіпають поради незнайомців. Захід відбудеться в цю п’ятницю, 23 червня, о 18.30 в Центрі розвитку “Орігамі”.

Рік тому стояла така сама спека, від якої можна було сховатися або рано-вранці, або вже ввечері. З самого ранку я вивезла Рисят на прогулянку та за годину перебування на вулиці почула діаметрально протилежні поради. Невідомий чоловік літнього віку порадив вдягнути головні убори на малих, і ми його послухали. Проте буквально за 15 хвилин чудакувата жіночка запевняла, що панами можна зняти.

Люди насправді не нехтують і некоректними питаннями на кшталт: “А де ви робили еко?”, “Розкажіть, як ви двох зробили”, “Шкода, що не хлопчик і дівчинка – одразу був би комплект”… Цей список не вичерпний і можна продовжувати довго. Але суть не в цьому… Люди та їх інтерес до маленьких діток буде існувати завжди. Інша справа – ми та наша реакція на них. Як зробити її екологічною – ось про що йтиметься на воркшопі, який підготувала психолог мого декретного проекту Жанна Шикунець.

“СТОП роздратуванню. Чому нас дратують поради?” – це черговий захід у рамках проекту “Ми” чи “Я і Я” за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine,  а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської рад. Цього разу наш спеціальний гість – Юрій Трохименко, директор з розвитку Центру Ахалар. Він точно знає, що порадити батькам, які більше не хочуть витрачати свою енергію на чужих людей. У нагоді стане не тільки професійний, але і життєвий досвід, адже Юра з двійні!

Участь за попередньої реєстрації, – 80 грн (для всієї родини). Реєстрація живе за посиланням: www.bit.ly/chetwins. Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність. Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка від партнерів.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко».

Інформаційні партнери: Громадське.CN, Raskachaem. Чернигів, Медіа-центр «Моє місто», проект “Чернігівський монітор”.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.