Проект "Ми" чи "Я і Я"

Зустріч “Як відпустку 2+2 зробити відпочинком?”. Welcome!

Літо – час канікул і відпусток! Хто не хоче відпочити в цей теплий період, той не ми! Саме тому в неділю, 28 травня, в Центрі розвитку «Орігамі» мультибатьки шукатимуть відповіді на питання, яким чином зробити відпустку 2+2 відпочинком. Початок зустрічі об 11.00.

Як правильно організувати свій родинний відпочинок? Де та як можна відпочити і татові, і мамі, і діткам? Давайте подискутуємо разом! Наші спеціальні гості – директор TUI турагенції Ірина Іваненко, а також відома блогер-мультимама Олександра Квітко, яка поділиться своїми лайфхаками стосовно подорожей з двійнятками! Наша ведуча цього разу – медіа-експерт та досвідчена мамулька Ірина Сенченко. Ну і звісно прокоментує висновки дискусії психолог проекту – Жанна Шикунець.

Участь в заході за умови попередньої реєстрації, яка живе за цим посиланням www.bit.ly/vacation_chetwins, – 80 грн. Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність. Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка.

Захід проводиться в рамках проекту «Ми» чи «Я і Я» за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine, а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської рад.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко», TUI турагенція (вул. Гетьмана Полуботка, 10).

Інформаційні партнери: Громадське.CN, Raskachaem. Чернигів, Медіа-центр «Моє місто».

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.