Проект "Ми" чи "Я і Я"

Як себе вести “За крок до подвійної істерики”? Анонсую

Я дуже рівно ставлюся до дитячих істерик. Не співчуваю і не намагаюся допомогти батькам, діти яких починають істерити в публічних місцях. Для мене – це реакція дитини на якийсь подразник… Звичайна реакція, як, скажімо, страх… Реакція, яка не може бути ні поганою, ні хорошою. Саме про це і пропоную поговорити вже в цю суботу, 6 травня, о 16.00 в Центрі розвитку “Орігамі”.

Я дуже щаслива, бо зустріч мультибатьків “За крок до подвійної істерики” – це захід проекту “Ми чи “Я і Я”, який підтримали Вritish Council та Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Завдячуючи фінансовій допомозі цих донорів тепер ми зможемо міцно “триматися на ногах” до кінця року та відповідно організовувати наші зльоти щомісяця! Круть, правда? 🙂 Бо, насправді, Жанна Шикунець та Іра Сенченко вже підготували багато цікавих тем до обговорення, Центр “Орігамі” та Лариса Пащенко, у свою чергу, готові надати та організувати комфортно наш простір, а Центр розвитку “Янголятко” з Нелею Лавриненко займатимуться нашими дітками під час таких зустрічей. Незмінно Raskachaem! Чернигов робитимуть чудові світлини, а Громадське.Чернігів організують онлайн-трансляцію на сторінку блогу в мережі Facebook для тих, хто не зміг відвідати нашу тусовку! Детально про формат цих заходів, до речі, ми розкажемо вже в цей четвер, 4 травня, на прес-конференції проекту, яку організовують наші партнери Медіа-центр “Моє місто”.

Так от, повертаючись до “наших істерик”, хочу нагадати, що вже в суботу на вас чекатиме майстер-клас від психолога Жанни Шикунець. Наша спеціальна гостя цього разу – громадська діячка та досвідчена матуся Регіна Гусак. Разом ми дамо відповіді на питання:
– Якими бувають причини дитячих істерик?
– Як навчитись адекватно реагувати на них?
– Як допомогти дитині впоратись з істерикою?

Участь в заході тільки за умови попередньої реєстрації за посиланням www.bit.ly/hysterics_chetwins! Ціна питання – 80 грн! Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність.

Захід проводиться за фінансової підтримки Вritish Council та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.