Для мультибатьків

Візочки для двійні – досвід бувалих

Коли родина чекає на появу одразу двох малят, вибір візка перетворюється на рівняння з дома невідомим. Розмаїття моделей та нелояльна цінова політика часто взаємовиключають оптимальні варіанти. З такою арифметикою знайомі мої бувалі подруги по щастю!

Юлія Кругерська, мама Артема та Ярослава, 10,5 місяців

Перша наша коляска була польського виробника – Tako Jumper Duo. В ній потужна рама, хороші колеса, в цілому – всюдихід (ми нею користувалися восени та взимку, замети та наші дороги їй не перешкода). Вона складається з рами, колисок і прогулянкових блоків. Також є чохли на ніжки та сумочки для батьків. Не пошкодували про свій вибір, але мінуси, звичайно, є. По-перше, у нас немає ліфта (та й в ліфт вона і не ввійде), тому ми окремо виносили спочатку раму, потім люльки, а вже потім дітей (відповідно самому вийти погуляти неможливо). По-друге, вона важка – 21 кг! Ну і, по-третє, у всіх Tako (та й не тільки в них) вигорає тканина на візку, тому варто підбирати такі кольори, на яких це несильно помітно. Друга наша коляска – Peg-Perego Aria Twin. Купили її, бо, перш за все, шукали легку коляску. Вона важить всього 10 кг. По-друге, вона міцніше за візок-тростину та компактна (складається книжкою). Входить і в колясочну в під’їзді, і в багажник автомобіля. По-третє, місця для сидіння розкладаються. Наші діти під час прогулянок ще сплять, тому для нас це дуже важливо. З недоліків – у всіх прогулянкових візках такого типу маленькі колеса, тому дуже незручно їздити нашими дорогами. Думаю, коли італійці створювали цю коляску, вони не думали про українські дороги.

Ярослава Овчинник, мама Дарини та Крістіни, 4,5 місяців

Ми придбали за рекомендацією інших мультибатьків City mini jogger. Зовсім не шкодуємо про свій вибір, тому що вона дуже легка в управлінні, неважка сама по собі, компактна при складанні та навіть проїжджає в двері під’їзду! Але кататися тут на ній проблематично. Ми з чоловіком живемо закордоном, сюди ж приїжджаємо провідати близьких. То можу сказати, що дороги по всьому Лондону (в парках, на тротуарах) набагато краще чернігівських! Скрізь є з’їзди/заїзди для візків, досить широкі ворота для подвійних колясок. Їдеш і не боїшся, що діти випадуть, хоч вони і не защебнуті ременями безпеки. Тут я дівчат завжди пристібаю!

Ірина Булденко, мама Владислава і Мирослави, 1 рік і 6 місяців

Я живу в селі, де немає асфальту, і мені потрібна була коляска з хорошими потужними колесами. Але поки я шукала в Інтернеті те, що відповідало моїм вподобанням, то дітки підросли і потребували прогулянковий візок. Але і його ми не придбали, бо дочка почала рано ходити – відповідно їй стало нецікаво в колясці взагалі. Під час же пошуку ми успадкували звичайні коляски. В них і провели літо: часто спали на вулиці. Так як діти часто прокидалися, я їх в різні боки розвезу та сиджу, чатую… І так майже до року.

Мар’яна Зелінська, мама Святослава та Назара, 4 роки

Ми завжди ставилися до наших двійнят так, наче вони дві окремі особистості, і хотіли, щоб їм у всьому було максимально комфортно. Тому з народження і до року ми користувалися коляскою Tako jumper duo. Дуже простора, великі прохідні колеса, гарна амортизація. Так як у нас власний будинок, то це був гарний варіант. З року і десь до 2,8 у нас були дві прогулянкові коляски-тростинки Chicco light way. Це чудові коляски, дуже прохідні! Ми навіть в ліс на них їздили! Але це варіант для, тих хто гуляє з дітками не сам.

Катерина Балакірева, мама Ніки та Лева, 1 рік і 8 місяців

Перша коляска Tfk. Її нам подарували, і користуємося нею досі. У ній були зручні люльки, хороші прогулянкові блоки. Вона дуже плавно їде, але надто широка (її складно запакувати в машину та відвідувати публічні місця). Ще є два окремих візка-тростини G&B. З ними зручно ходити удвох з чоловіком або подругою. Для прогулянки ж в парку їх можна з’єднувати конектором. А ще нещодавно ми придбали паровозик EasyGo для самостійного відвідування магазинів і різних громадських місць (аби з машини безпечно дістатися торгівельного центру тощо). Також ця коляска дуже допомагає, якщо я одна з дітьми, а вони не хочуть звідкись йти (пищать, вириваються, вигинаються). Тому в моменти, коли я безсила, саджу їх в коляску, пристібаю і намагаюся відволікти дорогою до машини.

Ірина Ільченко, мама Радомира та Любомира, 1 рік і 2 місяці

Перша коляска безрідна – ми її взяли з рук, а виробник на ній вказаний не був. Схожа на Geoby SC705-X, важка і не дуже маневрена. Купували її до народження дітей та, оскільки були налякані цінами на пологи, зупинилися на дуже бюджетному варіанті. Якщо чесно, вона не зовсім зручна в експлуатації і дуже важка (20 кг). Перший місяць було досить важко її постійно носити, а ще з люльок ми виросли вже в 4 місяці. Тому довелося залишити її в селі у мами. У місті у мене було два звичайних візочків Tako. Вони зручні, але гуляти доводилося постійно з кимось.

Юлія Шкурупій, мама Марії та Михайла, 3 роки

У нас була коляска ABC Desighn Zoom. Поки була вагітною підшукувала різні варіанти та дійшла висновку, що широкі коляски незручні. Тому ми обрали візок, де дітки сидять один за одним. І, дійсно, коляска – супер! В ній зимові і літні з’ємні люльки, які можна повертати як завгодно – обличчям до мене, обличчям один до одного, обох вперед. Цією коляскою можна заїжджати в будь-які двері, бо в ширину вона як звичайна. Ми її виїздили «від» і «до». Я дуже задоволена!

Світлана Ярошенко, мама Ксенії та Марини, 10 місяців

Купили ми спочатку трансформер Adbor ring duo, але вона виявилася просто жахом для мене. Ми живемо в невеликому містечку, доріг нормальних у нас майже немає – яма на ямі. Тому поворотні колеса ледь не виламали на цих пагорбах. Так, там є фіксація, але вона чомусь при їзді постійно злітала і доводилося кожні хвилин десять нахилятися, аби знову зафіксувати колеса. Плюс гума жахлива – за півроку використання колеса пробивала рази 3. Також нитки, якими прострочена тканина коляски, взагалі не витримує жодних коментарів. Трохи сильніше потягнув, щоб відстебнути кнопку, – шов розійшовся. Тому потім ми придбали Geoby прогулянку і Geoby трансформер. У першої дитини теж була коляска цієї фірми, залишилися дуже задоволені! Не вбивається в нашій місцевості!

Лідія Мироненко, мама Романа і Назара, 2 роки та 3 місяці

Для своїх дітей ми купили Teutonia Team cosmo, бо це надійна німецька якість. Ми залишаємо коляску в машині та щодня її розкладаємо за необхідності. При цьому вона залишається в хорошому стані, оскільки має алюмінієву конструкцію. Ми анітрохи не пошкодували, що купили саме цей візок, тому рекомендуємо! А, оскільки дітки вже дорослі, зараз продаємо за досить символічну суму.

Юлія Биховець, Анни та Андрія, 2 місяці

Ми ще маленькі, тому їздимо візком Bebetto. Коляска відмінна, співвідношення ціна-якість. Про вибір свій досі не пошкодували.

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.