Проект "Ми" чи "Я і Я"

“Дрес-код для двійні” – назад в майбутнє

«Шість років тому мені не вистачало такої спільноти», – одна моя знайома мама вже дорослих двійнят днями надіслала таке повідомлення в вайбер. Так і є – про мультибатьківство, його радощі та складнощі, ніхто доcі в Чернігові не говорив! А ми це зробили: 31 березня більше десятка мультиродин відвідали захід «Дрес-код для двійні», який відбувся в Центрі розвитку «Орігамі».

Іноді я буваю надто вимогливою до себе. Саме тому, коли йдеться про проекти блогу CheTwins, мені дуже хочеться, аби все було ідеально. Після цього ж заходу я декілька ночей мучилась безсонням – мені здавалося, що ми могли краще організувати наш простір і комунікацію, онлайн-трансляція могла б мати більшу досяжність, а деякі технічні негаразди взагалі не мали права на існування. І взагалі – всі присутні і без нас знали, як вдягати своїх дітей :)! Я дійсно погано спала два дня, аж поки не зустріла Олену, яка прийшла на Теплий вечір з донечкою та синком. Ми з нею знайомі не були та на заході, на жаль, не мали можливості поспілкуватися. Так от я її довго питана про недоліки організації нашої дискусії, а вона довго абсолютно щиро спростовувала всі мої, вже деякою мірою накручені, мінуси цього заходу. Нарешті я міцно сплю та вже декілька днів знаходжуся на низькому стартів, готуючись до наступної зустрічі. А коли шукаю натхнення, переглядаю ось цей сюжет CheLine про наші посиділки.

А ще мене тішить думка, що багато хороших людей та проектів підтримали нашу з Олександрою Павленко ідею та зголосилися цього разу допомогти абсолютно безкоштовно. Ми дуже вдячні директору Центру “Орігамі”, де ми гостювали. Передаємо теплі обіймашки колективу та керівнику Центру розвитку дитини “Янголятко”, які організували наших діток. Надсилаємо “подвійний плюс” в карму нашим інформаційним партнерам: пабліку “Типовий Чернігів”, а також Громадське.Чернігів, команда якого зробили стрім, а також організували це відео для батьків, які не змогли долучитися.

А ще Іван Пустовой з проекту Raskachaem! Чернигов вже не вперше за спасибі робить для нас чудові світлини! І нас дуже-дуже це все надихає на нові звершення 🙂

Поділюсь з вами нашими малючками… А більше фото тут!

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.