Для мультибатьків

Оголошується конкурс смішних мультивідео «Double lol»

Для тих, хто хоче провести День сміху «в шоколаді», блог CheTwins.com, Львівська майстерня шоколаду, домашня кондитерська «Family Bakery», а також фотограф Ігорь Шеманський оголошують початок конкурсу на короткометражне кумедне відео «Double lol». В конкурсі змагатимуться веселі відео-ролики з сімейного архіву мультибатьків, на яких головними героями є двійнята, близнюки або трійня, а також їх батьки (за бажанням).

У конкурсі беруть участь як аматорські, так і професійні відео-ролики хорошої якості, тривалість яких не перевищує 2-х хвилин. Надсилати їх або посилання на файлообмінник, де вони збережені, необхідно до 28 березня 2017 року (включно) на електронну адресу – info@chetwins.com. В темі листа необхідно вказати «Конкурс відео». Усі надіслані відео будуть розташовані на Facebook-сторінці CheTwins – блог мультибатьків Чернігова, де з 9 по 30 березня 2017 року (включно) можна буде підтримати конкурсанта «вподобалкою». Відео, що набере найбільшу кількість голосів (лайків на Facebook-сторінці блогу) стане переможцем. 31 березня 2017 року результати голосування будуть викладені на сайті www.chetwins.com.

За умовами конкурсу кожен учасник може надати не більше 2-х відео, а в тілі листа необхідно вказати контактний номер, власне ім’я та прізвище, а також імена та вік своїх дітей. Організатори конкурсу залишають за собою право не розмістити відео-ролик, який не відповідатиме вимогам конкурсу. Причина відмови буде обґрунтована в особистому порядку.

1 квітня 2017 року переможці отримають свій приз у кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду», де відбудеться частування солодощами та фотосесія, організовані спонсорами.

Довідки за телефонами: 093 814 80 99 (Олександра), 093 790 90 94 (Оля) та на сторінці CheTwins – блог мультибатьків Чернігова.

Наші спонсори та інформаційні партнери:

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.