Для мультибатьків

Діти в рекламі – чия амбіція?

Зробити дитину зіркою реклами – велика робота, яка потребує і від малечі, і від батьків значних зусиль. Проте маленьким близнюкам та їх мультибатькам в цьому плані легше, бо пропозиції в нашому випадку, бува, перевищують попит. Моїм хлопчикам не було і року, як вони вперше потрапили на блакитний екран. І, якщо чесно, ми досі не знаємо, навіщо нам це було потрібно!

Свій перший гонорар та досвід зйомки в рекламі мої Рисята отримали в дев’ять місяців. Тоді ми відчули переваги мультибатьківства – менеджер рекламного агентства сама вийшла на нас з пропозицією, яка виключала кастинг та оплату з нашого боку. Дорога в столицю нас не лякала – у будь-який нестабільний момент нас завжди рятувало грудне вигодовування. Єдиною незручністю було те, що наші котики мали впоратися з завданням, адже дублерів у них не було. Уявляєте? У всьому Києві та прилеглих до нього містах не знайшлося бажаючих знятися в рекламі мережі магазинів «Метро». Але ми це зробили – година зйомок конвертувалася в двосекундний тріумф моїх фантастичних діток! Врешті готовий рекламний ролик ще півроку супроводжував відомий кулінарний проект, а наша бабусі, родичі та друзі з дитячим захватом прилипали до екрану під час його трансляції. Я була задоволена своїми зірковими хлопчиками та їх заповзятими батьками! Аж поки одна приятелька не кинула фразою: «Зйомка таких маленьких – це, в першу чергу, задоволення амбіцій їх батьків». Так і з’явився цей текст, аби ми розібралися з нюансами разом…

Дочка моєї близької подруги справжня модель. Її портфоліо на “Fashion kids” – не виключний послужний список дитини в її неповні 10. Зображення Марійки можна побачити не тільки на екрані, але і на зовнішній рекламі. Це дійсно мрія багатьох, якщо не заглядати за лаштунки…

«Процес зйомок дуже цікавий, але сам відбір тривалий і нелегкий. Потрібно пройти спочатку відбір по фото, згодом кастинг, аж тільки потім зустріч з режисером, за яким завжди останнє слово, – каже її мама та моя подруга дитинства Жека. – Якщо у когось з батьків є бажання спробувати, треба мати багато вільного часу та бути готовим до того, що вам часто будуть відмовляти».

Полегшує таку учать, до речі, Дитячий продюсерський центр «Babyphotostar», який має унікальну форму роботи. Не хотілось рекламувати, але часто доводилось спростовувати думку молодих батьків про недоброчесніть цього агентства. Вони дійсно виставляють фантастичний рахунок за свої послуги і дійсно за результатами конкурсу обирають майже всіх діток, але є «але»… Батьки укладають з агентством контракт, відповідно до якого їх дітки гарантовано беруть участь мінімум в 5-ти проектах (і це не вичерпна перевага такої співпраці). Натомість ви автоматично позбавляєтесь головняку, який часто отримує моя Жека, адже за вас все зроблять менеджери. Щоправда схожих агенцій, бажаючих «розвести» на цій темі, дуже багато! Тому, якщо ви самі собі продюсерський центр,  читайте відгуки на форумах та краще зайвий раз перепитайте учасників тієї чи іншої групи рекламного проекту про умови.

Сама ж Анастасія, яка колись сказала мені про амбіції батьків у цій справі, насправді багато уваги приділяє і плюсам: «Дитина вчиться бути більш розкутою, товариською та веселою. Отримує масу вражень, зіркових знайомств, а також пам’ять на все життя. Це для малечі свого роду ще один розвиваючий гурток!». Із недоліків, відмічених колишньою менеджеркою дитячої фешн-індустрії, можливі зіркова хвороба, марнославство та розчарування, якщо батьки не можуть далі оплачувати контракт.

У випадку ж моєї Жені та її донечки мова тільки про позитив: «Зйомки в рекламі допомогли Маші сформувати характер та стати більш впевненою в собі. Також в такий спосіб ми урізноманітнюємо життя та пробуємо себе в акторській і модельної професії».

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.