Для мультибатьків

Мультибатьківський 2017-ий. Спецзамовлення

Зараз модно напередодні новорічних свят підводити підсумки пройдешнього року та розплановувати наступний рік не тільки «під олівець», але і публічно – в соціальних мережах. Не буду пасти задніх і так само наобіцяю тут силу-силенну мультибатьківських проектів.

Тішуся від того, що восени 2016 ми з Рисями таки запустили цей блог. І цей крок був не без чарівного пенделя від Ані Пушкарь, яка вже 10 років керує Студією дитячого розвитку та англійської мови “РозУмка”. Аби не вона та їх розумківський формат фотоконкурсу для своєї ЦА, я би ще місяцями думала над концепцією, стратегувала, планувала час, шукала няню… Аж тут з’явилася Аня, народилася ідея, за тиждень зліпився сайт… І оо-пля! Чудове свято двійнят ми відбули в Мультиплексі в рамках фотоконкурсу. В грудні також ми встигли провести кулінарний фест «Merry twins», кльовий фоторепортаж з якого презентую вам трошки нижче! Було дійсно круто, і все це завдяки партнерам, які повірили в мій декретний проект та зголосилися поволонтерити ;)! Ось ці герої: Кафе Цапа та Оля Макарова, Олександра Стародуб та “Зелена лавка”“Янголятко” та Неля Лавріненко, а також Іван Пустовой та Raskachaem! Чернигов. І, звичайно, мої Рисі, які надихають і терплять мене!

Що в моїй голові зараз і чого би хотілося в 2017?! Хм… Треба нашому мультибатьківському братству обов’язково зустрітися з зірковими мультимамами – Оленою Кравець та Катериною Бужинською. Мені було б цікаво поспілкуватися на тему виховання двійні і з братами Капрановими, наприклад. Можемо влаштувати щомісячні посиділки за чашкою кави або чайку на одвічні мультибатьківські теми і запрошувати на них згаданих гостей. До речі, в цьогорічному Параді колясок може бути окрема колона з нашими подвійними візочками, а 8 серпня Чернігів таки має відсвяткувати День двійнят :)! Що скажете? Хто зі мною? Гоу!

Як і обіцяла, фотозвіт з “Merry twins”. Але більше фото тут: http://raskachaem.ru/album/27886 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.