Для мультибатьків

Імбирний пряник та різдвяна фотосесія ощасливлять чернігівських двійнят

Ви все ще не маєте планів на неділю, але маєте дітей-двійнят, тоді CheTwins.com іде до вас! Провести весело та з користю час в родинному колі, розмалювати імбирний смаколик, погратися та отримати врешті гарні фотографії – все це зможуть зробити чернігівські двійнятка та їх батьки 25 грудня. Кулінарний фест «Merry twins» розпочнеться о 12.00.

Аби ваші дітки мали змогу взяти участь у майстер-класі з розмальовування імбирних пряників в кафе «Цапа», дитячих іграх від Центру розвитку “Янголятко” та різдвяній фотосесії від «Зеленої лавки» та Івана Пустового слід виконати лише одну формальність – пройти попередню реєстрацію, заповнивши анкету. Ну і, звісно, бути мультибатьками!!! Останній день реєстрації – 21 грудня 2016 року (включно). Працює система free or pay (оплата за бажанням).

Довідки за телефоном: 093 790 90 94

Форма реєстрації за посиланням: www.bit.ly/merry_twins

Організатор:

logoCheTwins.com – блог однорічних близнюків Богдана і Дем’яна Рись, який ведуть їх батьки. Родина пише не тільки про і для мультибатьків Чернігова, але і організовує їх дозвілля. Проведення зустрічей бувалих та майбутніх мультиродин, популяризація створення групових занять для близнюків, організація тематичних заходів, підтримка грудного вигодовування двійні/трійні, покращення громадського простору для таких сімей – всім цим та дечим іншим займаються блогери.

Партнери:

e3f4d70616a316f5b982ac1cb302c28aЦапа – це urban-заклад зі смачною їжею, затишною атмосферою та особливим дизайном. Тут традиційні страви постають в новому світлі, дивуючи несподіваною композицією смаків.2

Центр розвитку дитини «Янголятко» – альтернативний дошкільний заклад з елементами інклюзії. Розвиваючі заняття, англійська, Янголяткова лабораторія, фітнес для малечі, школа іконопису, МультиКлас, ейдетика і міні-садок – напрямки, які ведуть наші педагоги з любов’ю до кожної дитини.

1«Зелена лавка – чернігівські сувеніри» – затишна місцина, де ви знайдете сувеніри з символікою Чернігова для гостей міста та в подорож, а також зможете підібрати влучний подарунок до Дня народження чи Нового року.3

Весільний та сімейний фотограф Іван Пустовий. Фотографії допомагають пригадати події, згадати переживання, деталі, емоції. Я допоможу зберегти найважливіші моменти Вашого життя!

Інформаційні партнери:

____-___2_400x400 a4ueqcchqro aperhzdeiie

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.