Лайфхаки

З садочку без хвороб – лайфхак від мультимами Мар’яни Зелінської

Вітаю всіх читачів цього чудового блогу! Мене звати Мар’яна, і я щаслива мама чотирьохрічних двійнят – Святослава і Назара. І зараз з великим задоволення ділюся з вами своїм лайфхаком. Можливо, мої секретики стануть вам в нагоді, а ваші дітки також будуть менше хворіти.

І так, в два роки ми вперше відвели хлопчиків в садочок. Перший день був найважчим – діти плакали, і я так само. Але з часом ставало легше – хлопчики звикли до вихователів і діток, а в мене з’явилося більше часу для себе. Відвідування дитячого садочка значно спростило наше життя, однак це тривало недовго. Хлопчики, як-то часто буває, почали хворіти. І зрештою ми ходили 4 дні в садочок, а потім 2 тижні сиділи вдома. Так тривало два місяці, аж поки наш педіатр не порадила пройти курс лікування препаратом Бронхо-мунал П, дія якого схожа на щеплення. Зараз ми купуємо 6 упаковок по 10 капсул (курс для 2 дітей), які треба пити по одній зранку натщесерце 10 днів поспіль з перервою в 20. Курс, який ми тепер проходимо кожної осені, триває майже 3 місяці.

Ще нам дуже допомагає «залишатися в строю» протягом року небулайзер для інгаляцй. З ним ми легко боремося з кашлем і нежиттю (лікування кашлю інгаляціями краще, ніж сиропом, і в комплексі дає швидкий результат). Також, на мою думку, у цьому процесі нам допомагає загартовування дітей водою та щоденні прогулянки на свіжому повітрі!

Зараз, до речі, нашу групу із двадцяти двох дітей відвідують лише шість, серед яких і наші хлопчики. Залишайтеся здоровими і ви!

Запрошуемо до спілкування

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.